Pokazać ceny w $ USD?
Nieruchomości na sprzedaż

Wille, apartamenty i penthouse'y — Twoje miejsce pod cypryjskim słońcem

Wyselekcjonowane nieruchomości na sprzedaż od €500k do €20M+. Działamy bezpośrednio z deweloperami — bez prowizji od kupującego, z obsługą po polsku.

Start Cypr Nieruchomości na sprzedaż Paphos

Nieruchomości na sprzedaż w Paphos

242 nieruchomości · Pokazano 1–4 · Sortowanie: polecane

Willa Fig Tree Bay
5
WILLA · 4 sypialnie · PROTARAS

Willa Fig Tree Bay

Fig Tree Bay Road 5, Protaras, Protaras

Willa — 4 sypialnie / 4 łazienki, 340 m², widok z pierwszej linii, 60 m do morza.

4 sypialnie
4 łazienki
340
Widok na morze Basen Ogród Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 2 167 275
$ 6 374 / m²
Penthouse Limassol Marina ★ Premium
5
PENTHOUSE · 3 sypialnie · LIMASSOL

Penthouse Limassol Marina

Limassol Marina Tower B, Limassol, Limassol

Penthouse — 3 sypialnie / 3 łazienki, 240 m², widok z pierwszej linii, 50 m do morza.

3 sypialnie
3 łazienki
240
Widok na morze Basen Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 3 455 925
$ 14 400 / m²
Penthouse Marina Larnaka
5
PENTHOUSE · 3 sypialnie · LARNAKA

Penthouse Marina Larnaka

Larnaca Marina Tower 2, Larnaca, Larnaka

Penthouse — 3 sypialnie / 3 łazienki, 175 m², bezpośredni widok, 80 m do morza.

3 sypialnie
3 łazienki
175
Widok na morze Basen Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 1 464 375
$ 8 368 / m²
Willa Nissi Beach ★ Premium
5
WILLA · 5 sypialni · AJIA NAPA

Willa Nissi Beach

Nissi Avenue 102, Ayia Napa, Ajia Napa

Willa — 5 sypialni / 4 łazienki, 410 m², bezpośredni widok, 180 m do morza.

5 sypialni
4 łazienki
410
Widok na morze Basen Ogród Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 2 518 725
$ 6 143 / m²
Willa Latchi Bay
5
WILLA · 4 sypialnie · POLIS

Willa Latchi Bay

Latchi Bay Road 21, Polis, Polis

Willa — 4 sypialnie / 3 łazienki, 320 m², bezpośredni widok, 200 m do morza.

4 sypialnie
3 łazienki
320
Widok na morze Basen Ogród Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 1 698 675
$ 5 308 / m²
Kamienny dom Tala
5
DOM · 3 sypialnie · PAFOS

Kamienny dom Tala

Tala Village 11, Paphos, Pafos

Dom — 3 sypialnie / 2 łazienki, 195 m², częściowy widok, 3100 m do morza.

3 sypialnie
2 łazienki
195
Widok na morze Basen Ogród Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 632 610
$ 3 244 / m²
Penthouse Cape Greco
5
PENTHOUSE · 3 sypialnie · AJIA NAPA

Penthouse Cape Greco

Cape Greco Road 3, Ayia Napa, Ajia Napa

Penthouse — 3 sypialnie / 3 łazienki, 175 m², bezpośredni widok, 500 m do morza.

3 sypialnie
3 łazienki
175
Widok na morze Basen Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 1 165 643
$ 6 661 / m²
Rodzinny dom Kapparis
5
DOM · 3 sypialnie · PROTARAS

Rodzinny dom Kapparis

Kapparis Lane 9, Protaras, Protaras

Dom — 3 sypialnie / 2 łazienki, 175 m², brak widoku na morze, 1400 m do morza.

3 sypialnie
2 łazienki
175
Widok na morze Basen Ogród Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 544 748
$ 3 113 / m²

Filtry