Εμφάνιση τιμών σε $ USD?
Ακίνητα προς πώληση

Διαμερίσματα και πεντάουλα — Το δικό σου μέρος κάτω από τον κυπριακό ήλιο

Επιλεγμένα ακίνητα προς πώληση από €500k έως €20M+. Συνεργαζόμαστε απευθείας με τους κατασκευαστές — χωρίς προμήθεια αγοραστή, με εξυπηρέτηση στα πολωνικά.

Ξεκινήστε Κύπρος Ακίνητα προς πώληση Paphos

Nieruchomości na sprzedaż w Paphos

242 nieruchomości · Pokazano 1–4 · Sortowanie: polecane

Βίλα Fig Tree Bay
5
WILLA · 4 sypialnie · ΠΡΩΤΑΡΆΣ

Βίλα Fig Tree Bay

Fig Tree Bay Road 5, Protaras, Πρωταράς

Βίλα — 4 υπνοδωμάτια / 4 μπάνια, 340 m², θέα πρώτης γραμμής, 60 μ από τη θάλασσα.

4 sypialnie
4 łazienki
340
Widok na morze Basen Ogród Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 2 167 275
$ 6 374 / m²
Άγιος Τύχωνος Βίλα με Θέα στη Θάλασσα ★ Premium
5
WILLA · 6 sypialni · ΛΕΜΕΣΌΣ

Άγιος Τύχωνος Βίλα με Θέα στη Θάλασσα

Agios Tychonas Beach Road 3, Limassol, Λεμεσός

Βίλα — 6 υπνοδωμάτια / 6 μπάνια, 680 m², θέα πρώτης γραμμής, 30 μ από τη θάλασσα.

6 sypialni
6 łazienek
680
Widok na morze Basen Ogród Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 5 564 625
$ 8 183 / m²
Coral Bay Cliff Villa
5
WILLA · 4 sypialnie · ΠΆΦΟΣ

Coral Bay Cliff Villa

Coral Bay Cliff Road 9, Paphos, Πάφος

Βίλα — 4 υπνοδωμάτια / 4 μπάνια, 380 m², απευθείας θέα, 120 μ. από τη θάλασσα.

4 sypialnie
4 łazienki
380
Widok na morze Basen Ogród Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 2 284 425
$ 6 012 / m²
Θαλάσσιες Σπηλιές – Villa με θέα μπροστά στη θάλασσα ★ Premium
5
WILLA · 5 sypialni · ΠΆΦΟΣ

Θαλάσσιες Σπηλιές – Villa με θέα μπροστά στη θάλασσα

Sea Caves Road 7, Paphos, Πάφος

Βίλα — 5 υπνοδωμάτια / 5 μπάνια, 460 m², θέα πρώτης γραμμής, 40 μ από τη θάλασσα.

5 sypialni
5 łazienek
460
Widok na morze Basen Ogród Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 4 041 675
$ 8 786 / m²
Nissi Beach Villa ★ Premium
5
WILLA · 5 sypialni · ΑΓΊΑ ΝΆΠΑ

Nissi Beach Villa

Nissi Avenue 102, Ayia Napa, Αγία Νάπα

Βίλα — 5 υπνοδωμάτια / 4 μπάνια, 410 m², απευθείας θέα, 180 μ από τη θάλασσα.

5 sypialni
4 łazienki
410
Widok na morze Basen Ogród Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 2 518 725
$ 6 143 / m²
Latchi Bay Villa
5
WILLA · 4 sypialnie · ΠΌΛΙΣ

Latchi Bay Villa

Latchi Bay Road 21, Polis, Πόλις

Βίλα — 4 υπνοδωμάτια / 3 μπάνια, 320 m², απευθείας θέα, 200 μ από τη θάλασσα.

4 sypialnie
3 łazienki
320
Widok na morze Basen Ogród Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 1 698 675
$ 5 308 / m²
Tala Stone House
5
DOM · 3 sypialnie · ΠΆΦΟΣ

Tala Stone House

Tala Village 11, Paphos, Πάφος

Σπίτι — 3 υπνοδωμάτια / 2 μπάνια, 195 m², μερική θέα, 3100 m από τη θάλασσα.

3 sypialnie
2 łazienki
195
Widok na morze Basen Ogród Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 632 610
$ 3 244 / m²
Kapparis Οικογενειακή Βίλα
5
DOM · 3 sypialnie · ΠΡΩΤΑΡΆΣ

Kapparis Οικογενειακή Βίλα

Kapparis Lane 9, Protaras, Πρωταράς

Σπίτι — 3 υπνοδωμάτια / 2 μπάνια, 175 m², χωρίς θέα στη θάλασσα, 1400 μ. από τη θάλασσα.

3 sypialnie
2 łazienki
175
Widok na morze Basen Ogród Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 544 748
$ 3 113 / m²
Willa Germasogeia na sprzedaż ★ Premium
5
WILLA · 4 sypialnie · ΛΕΜΕΣΌΣ

Willa Germasogeia na sprzedaż

Germasogeia Hills 9, Limassol, Λεμεσός

Σύγχρονη βίλα με πισίνα στην περιοχή Germasogeia.

4 sypialnie
4 łazienki
320
Widok na morze Basen Ogród Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 1 405 800
$ 4 393 / m²
Neapolis Modern 2-Bed
5
APARTAMENT · 2 sypialnie · ΛΕΜΕΣΌΣ

Neapolis Modern 2-Bed

Neapolis Avenue 22, Limassol, Λεμεσός

Διαμέρισμα — 2 υπνοδωμάτια / 2 μπάνια, 92 m², μερική θέα, 900 μ. από τη θάλασσα.

2 sypialnie
2 łazienki
92
Widok na morze Basen Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 398 310
$ 4 329 / m²
Διαμέρισμα Cape Greco ★ Premium
5
APARTAMENT · 2 sypialnie · ΑΓΊΑ ΝΆΠΑ

Διαμέρισμα Cape Greco

Cape Greco Road 5, Ayia Napa, Αγία Νάπα

Διαμέρισμα 200 μ από το Cape Greco με θέα στη θάλασσα.

2 sypialnie
2 łazienki
90
Widok na morze Basen Parking Umeblowane
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 374 880
$ 4 165 / m²
Germasogeia Townhouse
5
3 sypialnie · ΛΕΜΕΣΌΣ

Germasogeia Townhouse

Germasogeia Street 8, Limassol, Λεμεσός

Townhouse — 3 υ/δ / 3 μπάνιο, 180 m², χωρίς θέα στη θάλασσα, 2400 μ από τη θάλασσα.

3 sypialnie
3 łazienki
180
Widok na morze Ogród Parking Zwierzęta OK
LV
Dodane przez: Limassol Villas
Cena
$ 726 330
$ 4 035 / m²

Filtry